KADEX Inżynieria Sp. z o.o. tworzy grupa profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu geodezji, skanowania laserowego 3D, Systemów Informacji Geograficznej, Fotogrametrii, geomatyki i projektowania wielobranżowego na każdym etapie realizacji inwestycji. 

Wspólnie tworzymy narzędzia do realizacji dużych i skomplikowanych prac projektowych oraz budowlanych. Naszym celem jest kompleksowa obsługa klientów zarówno przygotowujących inwestycje, jak i prowadzących ich realizację. Dlatego w naszych szeregach znajdują się między innymi geodeci, architekci, projektanci wielu branż, specjaliści GIS, rzeczoznawcy majątkowi i fotogrametrzy posiadający niezbędne uprawnienia.

Historia firmy sięga początku lat dziewięćdziesiątych. Spółka powstała na bazie sprzętowej i doświadczeniu dawnego Przedsiębiorstwa Usług Geodezyjno Kartograficznych KADEX. Dziś specjalizujemy się w przygotowaniu dokumentacji geodezyjnej wchodzących w skład kolejowych terenów zamkniętych, gdzie wykonaliśmy ponad 1000km map do celów projektowych i przygotowaliśmy setki załączników do decyzji ULLK. Wykonujemy pracę również na potrzeby. inwestycji drogowych i sieci przesyłowych, przygotowując inwestycję i wykonując projektowanie z niektórych branż. 

Zasięg naszych usług jest nieograniczony. Mieliśmy już okazję prowadzić projekty w Niemczech, Rosji, Szwajcarii, Norwegii, Meksyku i na Ukrainie. Prace dotyczyły przede wszystkim skanowania laserowego 3D i bieżącego prowadzenia baz danych. Naszą ofertę krajową kierujemy do dużych i średnich firm projektowych i wykonawczych. 

Zatrudniamy wykwalifikowane zespoły inżynierów. Kierownikami zespołów są specjaliści z największym doświadczeniem. Posiadamy światowej klasy sprzęt pomiarowy, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać wszelkie prace pomiarowe na najwyższym poziomie. Dysponujemy między innymi stacjonarnym i mobilnym systemem skanowania 3D, bezzałogowymi i zalogowymi statkami powietrznymi, systemami precyzyjnego pozycjonowania GPS oraz jednoosobowymi stacjami roboczymi.

Nasza pracownia do opracowań kameralnych składa się z wielu stanowisk komputerowych o wysokich parametrach obliczeniowych i graficznych, dzięki czemu powstają w niej doskonałej jakości ortofotomapy, mapy cyfrowe oraz inne opracowania potrzebne w działach geodezji, Skanowania 3D, GIS czy fotogrametrii.

Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu od lat wykonujemy prace na najwyższym poziomie, szybko i w konkurencyjnych cenach. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Nigdy nie zawiedliśmy zaufania naszych klientów i cieszymy się nieposzlakowaną opinią czego dowodem są liczne referencje jakie posiadamy w naszym portfolio.

KADEX, Poznań, geodezja w poznaniu, geodeci, usługi geodezyjne, pomiar geodezyjny, inwentaryzacja powykonawca, geodeta Poznań, GIS, skanowanie laserowe 3D, skanning 3d, LiDAR, skaning lotniczy